K dnešnému dňu sme klientom ušetrili   25 428 79697 803 0631956061269
 
   
 

O NÁS

MTM s.r.o je prvou spoločnosťou na našom trhu, so zameraním na úsporu elektrickej energie žiarivkového a výbojkového osvetlenia. Od roku 2003 sa úspešne podieľame na mnohých úsporných projektoch v renomovaných slovenských a medzinárodných spoločnostiach, čo potvrdzujú naše referencie.

MTM s.r.o je výhradným dovozcom všetkých produktov Austrálskeho výrobcu Ilum-A-Lite Pty Ltd. pre strednú Európu ako aj ďalšie európske krajiny. Jedným z produktov je aj LIGHT ECO plus. Je to bezkonkurenčný spôsob šetrenia bez zásahu do osvetlenia s extra rýchlou návratnosťou, ktorý využívajú naši zákazníci vo veľkých priemyselných halách, skladových a výrobných priestoroch, v podzemných parkoviskách, predajných kanceláriách, supermarketoch, vonkajších priestoroch, atď.

Na základe požiadaviek zákazníka vypracujeme optimálne a komplexné riešenie na úsporu energie jeho osvetlenia, aj vďaka dlhoročnej spolupráci s výrobcom, ktorý je priekopníkom v oblasti úspor pri žiarivkovom osvetlení a jeho know-how plne zúročujeme.

V roku 2005 vznikla spoločnosť ECO ENERGY, s.r.o., ako dcérska spoločnosť MTM s.r.o. so zameraním na zahraničné trhy. Našou najväčšou reklamou je spokojnosť zákazníka s dosiahnutými úsporami.

Firma ECO ENERGY s.r.o. je jedinou firmou na našom trhu, ktorá dokáže bez výmeny a bez akéhokoľvek zásahu do svietidla ušetriť klientovi 25-55% energie podľa druhu osvetlenia.

Výmena celého svietidla je jednou z možností ktorú klient môže urobiť v záujme znižovania spotreby elektrickej energie. Táto možnosť je však finančne náročná a spojená s dlhou návratnosťou investície. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa firmy rozhodujú pre naše riešenia.


Poskytované služby:
- Vypracovanie energetického auditu
- Analýza úspory a návratnosti investície
- Profesionálna realizácia projektu
- Financovanie projektu
- Záručný a pozáručný servis
 
  counter  
Technology by 3LOG